DERNEK YÖNETİM KURULU

HASAN DAĞIDIR

Dernek Başkanı

18 yıllık öğretmenlik ve 12 yıllık proje tecrübesi ile ve yaptığı istihdama ve eğitime yönelik projelerle tanınan Hasan Dağıdır Derneğimizin Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır. Eğitim Kariyerine Anadolu Üniversitesi Eğitim Yönetimi Teftişi ve Planlaması Bölümünde Doktora Öğrencisi olarak devam etmektedir. Proje Tecrübesi olarak 8 yıl Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR&GE Proje Uzmanı ve Proje Koordinatörü olarak çalışmış 2 yıl Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığına TR83 Bölgesi Proje İzleme değerlendirme uzmanı olarak çalışmış ve yüzün üzerinde projede eğitmen, Eğitim Koordinatörü, Proje Koordinatörü, İzleme değerlendirme uzmanı olarak yer almıştır. Samsun ilinde ve ülkenin çeşitli yerlerinde yüzün üzerinde proje hazırlama uygulama ve izleme eğitimleri vermiştir.

Nalan Aydın

Proje Koordinatörü

Nalan Aydın, 20 yıllık İngilizce öğretmenliği tecrübesiyle PANGEA'da Erasmus + ve eTwinning proje koordinatörüdür. Kariyeri boyunca çeşitli ulusal ve uluslararası projeler yürütmüştür. Başarılı çalışmaları nedeniyle birçok ulusal ve Avrupa kalite etiketi ile ödüllendirilmiştir. Ayrıca, 2018 yılında gerçekleştirdiği eTwinning projelerinden biri, Türkiye'deki en iyi içerme projesi olarak ödüllendirilmiştir. Hem Türkiye'de ve Avrupa'da proje uygulama ve yönetimi ile ilgili seminer ve eğitimlere katılmıştır. Ortaklık oluşturmadan, başvuruda bulunmadan ve projeleri yürütmeden sorumludur.

    Tansu Köksal

    Sayman

    24 yıllık matematik öğretmenliği, okullarda idarecilik, derneklerde yönetim kurulu üyelik ve deneyimi ile PANGEA da yönetim kurulu sayman üyesidir. Avrupa Birliği projelerinin yürütülmesinde ve koordinasyonlarında aktif görev almıştır. Ayrıca pazarlama ve muhasebe konusunda sertifika eğitimi almıştır.